Brunch

Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz, her detayın titizlikle planlandığı Brunch etkinlikleri ile zengin çeşitlerden oluşan bir seçkiyi, sizler için Erzurumlu Otel’in keyifli ortamıyla buluşuyor. Detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0212 201 10 03 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

* COVID-19 önlemleri kapsamında, brunch servisimiz serpme kahvaltı olarak sunulmaktadır.

Kurumsal Etkinlik

Erzurumlu Otel, sizi ve isteklerinizi en iyi şekilde anlayan deneyimli ekibiyle birlikte; iş toplantıları, lansmanlar, eventler/etkinlikler ve kurumsal organizasyonlarınız için konfor ve teknolojik altyapıyı bir arada sunuyor. Detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0212 201 10 03 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Grup Etkinlikleri

Eğlence dolu grup aktivitelerinizi Erzurumlu Otel’in şık ve konforlu ortamında planlamaya ne dersiniz? Eğlenirken sosyalleşebileceğiniz, özenle planlanan etkinlik konseptleri sizi ve sevdiklerinizi bekliyor. Detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0212 201 10 03 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Doğum Günü Partisi

Yeni yaşınıza unutulmaz bir doğum günü partisiyle adım atmak ister misiniz? Erzurumlu Otel’in deneyimli ve güler yüzlü ekibinin hem çocuk hem de yetişkinlere hitap eden özel doğum günü partisi konseptleriyle, sevdiklerinizle birlikte eğlence dolu anlar sizi bekliyor. Detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0212 201 10 03 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

TOP